Меню
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Наша адреса:
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт 10:00 - 20:00

Хто ми

AROMA ERA® - компанія-експерт в галузі професійної ароматерапії. Ми ведемо діяльність з січня 2009 року, і завдяки цьому накопичили дуже значний досвід застосування ефірних олій у побутових, професійних та медичних цілях.


Компанія заснована Наталією Черновою – лікарем-ароматерапевтом, керівником клініки інтегративної біомедицини.


Нашу продукцію використовують кілька медичних центрів, та безліч одиночних фахівців: ароматерапевти, косметологи, нутриціологи та дієтологи, кінезіологи та остеопати, фармацевти, професійні парфумери та ін.


Якість продукції та постійний контроль постачальників сировини, прийнятні ціни (без накруток на маркетинг та рекламу), власна медична практика, лабораторні дослідження, власний склад та виробництво, а також якісне навчання ароматерапії – це ті фактори, які вигідно відрізняють нас від інших аналогічних пропозицій.


AROMA ERA® - компанія "повного циклу", у нас ви зможете знайти продукцію під будь-яке завдання та на будь-який смак. Ми дуже пишаємося тим, що нам вдалося об'єднати широкий перелік ефірно-олійної продукції, та суттєво підвищити рівень ароматерапії в нашій країні.


Всі співробітники компанії використовують ефірні олії для лікування та оздоровлення, що дозволяє мінімізувати використання синтетичних лікарських препаратів з аптек, синтетичних парфумів та косметики, побутової хімії тощо. У Центральному офісі здійснюється постійна одорація композиціями ефірних олій. Проводиться чищення та прибирання офісу ефірними оліями. Заходячи до нас, Ви автоматично отримуєте захист від вірусів та бактерій та підвищуєте рівень свого імунітету.


ЦІННОСТІ, яких ми дотримуємося з першого дня заснування:
• Науковий підхід у ароматерапії
• Максимально найвища якість продукції
• Розвиток медичної ароматерапії


НАША ДІЯЛЬНІСТЬ
• Власний імпорт та виробництво ефірних олій, рослинних олій, додаткових інгредієнтів для професійної ароматерапії
• Виробництво натуральної ароматерапевтичної косметики
• Оптово-роздрібна торгівля ефірними оліями та продукцією для професійної ароматерапії.


Продукція компанії Aroma Era виробляється у багатьох країнах світу: Марокко, Франція, Ізраїль, Того, Іспанія, Італія, Греція, Болгарія, Узбекистан, о. Гаїті, о. Реюньйон, Індонезія, Іран, Сомалі, о. Мадагаскар, Коморські о-ви, Гватемала, Парагвай, В'єтнам, Хорватія, Домінікана, Канада, ПАР, Непал, Шрі-Ланка, Автралія, Македонія, Мексика, Перу, Туреччина та ін.


З деякими мануфактурами, які не випускають свої ефірні олії на відкритий ринок (через їхню високу терапевтичну активність) у нас є ексклюзивні домовленості на постачання сировини. Наш досвід у медицині та освіта наших фахівців дозволяють отримувати від постачальників навіть ті олії, які не продаються ніде, використовуються ТІЛЬКИ у спеціалізованих медичних центрах різних країн.


Вибравши нашу компанію як постачальника ефірних олій для своєї діяльності, Ви отримуєте надійного партнера з багаторічною практикою та глибоким досвідом у медичній ароматерапії, професійній ароматерапії та біокосметології. На вас чекатимуть приємні знижки, бонуси, дисконтна програма.

Вивчайте світ ароматерапії разом із нами!