Меню
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Наша адреса:
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт 10:00 - 20:00

Чабрець ефірна олія хемотипована

  • Наявність: Є в наявності
Виробник: Olioseptil

Основні активні компоненти: монотерпеноли (включаючи линалоол).

Фармакологічна дія: антисептична, протиінфекційна, протигрибкова, антибактеріальна, імуностимулююча, регенеруюча.  

Вплив на внутрішні органи і системи: зміцнює імунітет при вірусних і бактеріальних інфекціях. Ефективно при захворюваннях органів дихання і ЛОР: бронхіт, грип, спастичний кашель, алергічний риніт, назоффарінгіт, синусит, інфекції вуха. Зменшує м'язові і суглобові спазми, біль при артриті, ревматизмі і т.д. Ефективно при інфекціях сечостатевої системи (пієлонефрит, вагініт і т.д.).

Психоемоційний вплив: сприяє зниженню неспокою, нервозності, внутрішнього збудження, стресу, допомагає при нав'язливих ідеях і думках. Покращує концентрацію, допомагає при фізичній і розумовій втомі.  

Дерматологічний і косметичний ефект: рекомендується при дерматозах, проблемній шкірі, вуграх, запаленнях, а також при легких опіках.

Застосування і дозування: внутрішньо 2 краплі в один прийом, але не більше 5 крапель в день (135 мг) на нейтральній основі (мед, хліб, рослинна олія). Не використовуйте в чистому вигляді. Може використовуватися місцево в рослинній олії і розсіюватися в повітрі.


Перевіряти на індивідуальне  неcприйняття!
Для цього розвести препарат в пропорції 1 крапля на 1 ч. л. (5 мл) рослинної олії та нанести розчин на шкіру внутрішньої поверхні передпліччя. Відсутність реакції по закінченню 12 годин свідчить про відсутність індивідуального неприйняття. Продукт можна застосовувати згідно з призначенням та дозуванням.


Характеристики
Основные характеристики
Фасовка 5 мл
Латинское название Thymus vulgaris
Походження сировини Франція
Функціональна група Трав'яні
Метод отримання Парова дистиляція
Купити в один клік
590.00 грн