Меню
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Наша адреса:
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт 10:00 - 20:00

Гвоздичне дерево (сизігіум) ефірна олія фармакопейна

  • Наявність: Є в наявності
Виробник: Aroma Era

Фармакологічна дія: антибактеріальна, противірусна, знеболююча, антигістамінна, тонізуюча, противоревматична, антиоксидантна, анти спазматична, бактерицидна, потогінна, сечогінна, інсектицидна, регенеруюча. 

Вплив на внутрішні органи і системи: рекомендують при порушенні кровообігу, артриті, ревматизмі, астмі, бронхіті. За рахунок бактерицидної дії на патогенну флору кишечника усуває діарею, оптимізує процеси травлення, усуває кольки і газоутворення в петлях кишечника. Зміцнює імунну систему.

Психоемоційний вплив: відновлює сили після нервового і фізичного перенапруження. Збільшує ємність активної пам'яті. Допомагає позбутися від істеричності, змінює акценти життєвих установок, змінює акценти життєвої установки від твори зовнішніх ефектів до особистісного вдосконалення.

Дерматологічний і косметичний ефект: ефективна для догляду за шкірою, усуває гнійничкові, вугрові ураження шкіри і фурункульоз. У дерматології ефективна при сверблячці та інфікованих ранах. Загоює опіки, порізи, швидко зводить синці.


Характеристики
Основные характеристики
Фасовка 10 мл
Латинское название Eugenia caryophyllata
Походження сировини Марокко
Функціональна група Спецієві
Метод отримання Парова дистиляція
Купити в один клік
560.00 грн
Доступні варіанти