Меню
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Наша адреса:
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт 10:00 - 20:00

Найолі ефірна олія терапевтична

  • Наявність: Є в наявності
Виробник: Aroma Era

Основні активні компоненти: 1,8-цинеол, вірідіфлорол.

Фармакологічна дія: протиінфекційна, антибактеріальна, противірусна, протигрибкова, протизапальна, імуностимулююча.

Вплив на внутрішні органи і системи: зміцнює імунітет, ефективний відхаркувальний засіб. Рекомендовано при лікуванні продуктивного бронхіту, грипу, ЛОР та респіраторних інфекцій з мокротою, отиту, ринофарингіту, синуситу. Рекомендується як радіозахисний засіб, запобігає від опіків шкіри в результаті променевої терапії. Покращує кровообіг, ефективно при варикозному розширенні вен, гіпер тонусі м'язів. Відновлює баланс нервової системи.

Психоемоційний вплив: рекомендовано при астенії (фізичній та інтелектуальній втомі), тривозі і неспокої, зниженні концентрації, нервозності, стресі.

Дерматологічний і косметичний ефект: підходить для догляду за проблемною шкірою обличчя. Ефективно при герпесі, шкірних інфекціях, запальних процесах, фурункулах, вуграх, екземі, сверблячці, шрамах.  

Застосування і дозування: внутрішньо 2 краплі в один прийом, але не більше 4 крапель в день (105 мг) на нейтральній основі (мед, хліб, рослинна олія). Не використовуйте в чистому вигляді. Може використовуватися місцево в рослинній олії і розсіюватися в повітрі.


Перевіряти на індивідуальне  несприйняття! Для цього розвести препарат в пропорції 1 крапля на 1 ч. л. (5 мл) рослинної олії та нанести розчин на шкіру внутрішньої поверхні передпліччя. Відсутність реакції по закінченню 12 годин свідчить про відсутність індивідуального неcприйняття. Продукт можна застосовувати згідно з призначенням та дозуванням.


Характеристики
Основные характеристики
Фасовка 10 мл
Латинское название Melaeuca virdiflora
Походження сировини Мадагаскар
Функціональна група Листяні (дерева та кущі)
Метод отримання Парова дистиляція
Купити в один клік
490.00 грн