Меню
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Наша адреса:
м. Київ пр. Перемоги, 108/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт 10:00 - 20:00

Терапевтичні ефірні олії

Вся продукція, представлена ​​на цьому сайті, виготовляється (фасується) відповідно до технічних умов. Асортимент продукції має санітарно-гігієнічний сертифікат України, крім того, ми ретельно контролюємо пакет документів виробників сировини. Світові дистилери, дрібні мануфактури, фабрики, розкидані по всьому світу, поставляють нам продукцію.

За весь час існування нашої компанії, ми провели глибокий аналіз продукції, її властивостей, перевірили роботу ефірних олій у медичному, психологічному та косметологічному аспектах, і на даний момент маємо величезний досвід у застосуванні ефірних олій, а також у детектуванні можливих підробок та спотворень на ринку ефірних олій.

Ми ведемо діяльність з 2009 року, і за цей час маємо лише позитивні відгуки. Всі наші олії пройшли офіційне митне ввезення, поставляються абсолютно офіційно та відповідно до всіх законодавчих норм. Наш споживач захищений як від підробок, так і від несумлінних виробників чи постачальників.

Чим ми можемо бути корисними для споживача:

• змогли об'єднати найкраще, таким чином у споживача відпадає потреба у аналізі складної технічної документації, ми вже провели цю роботу.

• склали докладну інструкцію до застосування на кожну олію (складена колегією лікарів-ароматерапевтів), та надаємо на запит.

• зібрали перелік додаткової документації на ефірні олії (хроматограми, сертифікати аналізу, дослідження спектроскопії тощо), та продовжуємо проводити необхідні аналізи власними силами у профільних лабораторіях.

• розподілили продукцію за призначенням, властивостями, сортами, функціональними групами у зв'язку з різними методами виготовлення, переробки, властивостями сировини та країною її зростання, що зумовило досить суттєву різницю в терапевтичних властивостях олій від різних виробників.

Таким чином, у нас сформувався вибір кількох типів ефірних олій, відмінності представлені в таблиці


Терапевтична ефірна оліяФармакопейна ефірна оліяНутрицевтична ефірна оліяЕфірна ролія для професійної парфумерії, абсолю, резиноїд, СО2-екстракт
Сила ефірної олії (концентрація активних речовин)
У межах норми для терапевтичних ефірних олій
Перевищують середню норму для терапевтичних ефірних олій
"Умовно небезпечні" компоненти в низькій концентрації, остальные - в пределах нормы для терапевтических эфирных масел
Ароматичні компоненти у високій концентрації, інші - не аналізуються
Основна властивістьДля широкого спектру завдань
Для медицини (лікування захворювань) та решти завдань
Для безпечного  прийому внутрішньо без рецептів та призначеньДля професійної парфумерії та аромапсихології
Основне застосуванняМедицина, як додатковий компонент (за призанченням лікаря-ароматерапевта), оздоровлення, побутові завданняМедицина - як основний компонентза призанченням лікаря-ароматерапевта), побутові завдання - згідно з інструкцією
Оздоровлення, побутові завдання, кулінарія, спортивне харчування, ЗСЖ.Створення парфумів, композицій. Психологія та езоторика.
ДозуванняСтандартні дозування для кожного продуктуНизькі мікродозування
Загальні дозуванняЗагальні та рекомендовані дозування відсутні. 
Прийом усерединуДля оздоровчих завдань згідно з інструкцією до застосування (не весь спектр)Рекомендується з метою лікування захврювань з урахуванням протипоказаньРекомендується для оздоровчих та кулінарних завданьза загальним дозуванням 1-2 к. за прийомЗаборонений  
Хемотипи сировини / хемотипи ефірних олій
Присутні та відбираються у окрему партію у процесі виробництва
Присутні та відбираються у окрему партію у процесі виробництва
Хемотип сировини спочатку підбраний
Аналізується з парфумерного сприйняття
Регіон зростання сировини

Ендемічні регіони, штучні плантації, заказники

Регіон з агресивним кліматом та різкими перепадами температурРегіони, що довзоляють виростити певний хемотип, штучні планиаціїЕндемічні регіони, штучні плантації
Збирання сировиниКонтролюється період, здійснюється у певні дніСтрого контролюється період, здійснюється у певні дні та години
Контролюється період, контролюється хемотип рослини,  здійснюється у певні дні 
Здійснюється у період актвиного цвітіння  (зростання)
Країна-виробникРізні країниМароккоФранціяФранція
Первинна мета виробництваДля ароматерапії та фармацевтикиДля медицини та наукових досліджень у  профільних ВНЗДля промисловості біодобавокДля парфюмерної промисловості
Наявність аналогів у вільному продажуПостачаються спеціалізованим центрам або поодиноким фахівцям професійної ароматерапії
Не продаються, поставляються тільки лікарям-ароматерапевтам післе підтвердження статусу
Присутні у вільному продажуПоставляются парфюмерным домам и одиночным специалистам профессиональной парфюмерии
Пост-обрабка олій (будь-яка обробка)Не проводитьсяЗаборонено технічним регламентом виробникаНе проводитьсяНе проводиться
Співвідношення ціна/економіяОптимальнеВисока ціна + високаекономія за рахунок низького дозування Оптимальне
Висока ціна у зв'язку з рідкістю сировини та складним технологічним процесом


Для простоти визначення різниці в ефірних оліях можна вважати наступне:

Терапевтична ефірна олія - ​​продукт видобутку ефірних субстанцій (компаундів) із рослини, "масло-препарат" із збереженням повного молекулярного складу, що у свою чергу дає терапевтичний ефект при правильному застосуванні.

Фармакопейна ефірна олія - ​​унікальний реліктовий продукт, препарат аромамедицини, "олія-ліки" із збереженням усієї початкової фармакопеї рослини, що дозволяє застосовувати в медицині та вводити в організм людини суворі дозування ефірних молекул, не перевищуючи загальну концентрацію ефірної олії.

Нутрицевтична ефірна олія - ​​продукт для прийому внутрішньо, "масло-нутрицевтик", біологічно активна добавка для загального оздоровлення, кулінарних та харчових потреб.

.

Основна наша парадигма в ароматерапії: для нас ефірна олія є фармацевтичним препаратом рослинного походження, і ми дивимося на ефірну олію, перш за все, як на продукт для покращення здоров'я людини. У зв'язку з цим у нашому асортименті не допускається присутність будь-яких продуктів (або компонентів) хімічного синтезу, оброблених ефірних олій, або масел, зібраних (скомпільованих) із синтетичних замінників, а також "ароматичних" олій з невідомими властивостями.